Hakkımızda

 

Koru Orman Ürünleri ve Mobilya firmamız, yaşam alanlarınızı güzelleştirmek ve özgün mobilya tasarımı yaparak size en uygun seçenekleri sunmak ister. Size özel mobilya üreterek ister evinizde ister ofisinizde; hangi mekânda olursanız olun her yer için özenle tasarlayıp imalat yapıyoruz. Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak istiyoruz. Bunun için de müşterilerimizle zevkleri ve ihtiyaçları üzerine konuşarak onlara uygun olan dekorasyonu ve fonksiyonel kullanıma sahip mobilyaları tespit ediyoruz. Mekânın ölçüsüne uygun şekilde özel tasarım sağlayarak üretim yapıyoruz.

İstanbul ağaç ve orman ürünleri olarak işimizde titiz davranıyoruz. Zevkinize uygun modern, klasik, minimalist veya country tarzda geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Bu ürün yelpazesi ile faklı zevklere hitap ediyoruz. Doğanın dokusunu hissedebileceğiniz ahşap mobilyalarımız, estetik detaylarla yaşam alanınıza sıcaklık ve zarafet katar.

Doğal kaynakların korunması bizim için önemlidir. Bu sebeple de ahşap malzemelerimizi özenle seçiyoruz. Ağaçların doğal döngüsüne zarar vermeyecek şekilde duyarlı üretim yapıyoruz. Malzeme seçimimizden ustalarımızın işçiliğine kadar bütün aşamaları titizlikle yürütüyoruz.

Konforu ve kullanışlılığı ön planda tutarak dayanıklı ve estetik mobilyalar üretiyoruz. En üst seviyede kalite ve estetik sunuyoruz. Siz de kendi yaşam alanınız için özgün bir mobilya almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekibimiz, size en uygun seçenekleri sunarak yardımcı olacaktır. Profesyonel bir şekilde, dostane bir hizmet anlayışını benimsiyoruz. Çünkü müşterilerimizin memnuniyeti bizim en büyük önceliğimizdir.